Пошук:

Зараз читають:

 • Історія Гадяча

  Давні часи

  Як вважають історики історії Гадяча, перші поселення на території міста Гадяч з'явилися ще в скіфські часи. Виникнення Гадяча пов'язують з будівництвом у Х-ХІІ ст. Посульської оборонної лінії. Спочатку Гадяч мало назву Гадяче. 1442 р. поблизу Гадяча засновується Красногірський Миколаївський монастир. Розташований в зручному для фортифікації місці на порубіжжі з татарською вольницею, Гадяч вже на початку 16 ст. перетворюється на одне з найзначніших міст України, жителі якого входять до однойменного полку з числа 20 заснованих гетьманом Ружицьким для боротьби з Ханством. Тут будується «замок». У 1610—1616 роках Гадяч отримав права слободи, тобто був звільнений від податків і повинностей. На 1630 р. Гадяч — велике торгове місто, невдовзі тут налагоджується поташне виробництво, продукція якого відправлялась на фабрики Гданська.

 • У Гадячі жінка викрала автомобіль

  У Гадячі працівники ДАІ розкрили факт крадіжки транспортного засобу.
  Правоохоронці встановили що, 23-го лютого близько 10-ї години в місті Гадяч 26-річна жінка викрала автомобіль марки ВАЗ-2102, 1975 року випуску, що належить 51-річному містянину.

 • Співала «Горлиця» в Гадячі

  Напередодні новорічних свят у місті Гадяч відбувся святковий концерт, який подарував самодіяльний ансамбль «Горлиця». Ансамбль «Горлиця» був створений у 2009 році при територіальному центрі (місто Гадяч) для мешканців міста Гадяч.

Бета версія сайта:

Дорогі користувачі сайту, ми раді Вам повідомити, що сайт після реконструкції повернувся і поновив свої функції. Тепер на нашому сайті доступна ще більша кількість функцій, але вони всі знаходяться в бета версії, тобто вони ще мають свої недоліки. Ми будемо дуже вдячні, якщо ви приймете участь в житті сайту. Якщо ви знайшли помилку на сайті, то зв'яжіться з нами по контактам, котрі розміщенні на нашому сайті. Дякуємо за розуміння!!!


З Повагою адміністрація сайту міста Гадяч. 

Картинки дня:

http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/4daca6989a2a8gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/3809537_224e10b6gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/3809544_90fa4156gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/1270491789_1gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/1298385371_1gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/1304581369.725388_43.gk-is-158jpeglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/devdb_top10_pda_brandsgk-is-158.pnglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/img_10261gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/popularnoe_2gk-is-158.jpglink
«
»
Loading…

Погода:

20 признаков того, что твой парень – почти идеальный

 

Иногда мы обижаемся на своих любимых мужчин. Но если ты  всегда недовольна своим парнем, задумайся, а твой ли это человек? И нужен ли тебе мужчина, который очень далек от идеала? Ты скажешь, что идеальных людей не бывает и, безусловно, будешь права. Однако, если следующие утверждения как раз о твоем мужчине, тебе очень повезло. Конечно, при условии, что ты его любишь:

Детальніше: 20 признаков того, что твой парень – почти идеальный

Найвищий мешканець США

Найвищим мешканцем США є Ігор Вовковинський,  українець за походженням, його  зріст становить 2 метри 35 сантиметрів. Його взуття – 62-го розміру.

Детальніше: Найвищий мешканець США

Королю Свазиленда на день рождения подарили реактивный самолет

Королю Свазиленда Мсвати III на день рождения неизвестные спонсоры подарили элитный реактивный самолет."В этой части света принято дарить дорогие подарки", - прокомментировал ситуацию пресс-секретарь правительства Свазиленда Перси Симелане.По словам пресс - секретаря, эти неизвестные спонсоры ранее  вкладывали средства в социальное и экономическое развитие Свазиленда. Самолет модели DC-9 предназначен для авиаперевозок короля и его 13 жен.Король Мсвати III отпраздновал 44-й день рождения 19 апреля. Накануне торжества правительство страны потребовало от крестьян в честь праздника дарить королю коров и другой скот.

Детальніше: Королю Свазиленда на день рождения подарили реактивный самолет

Что брать в церковь на Пасху и как правильно себя там вести?

В 2012 году Пасха, Светлое Христово Воскресенье, приходится на 15 апреля. .

Традиции и правила проведения различных христианских обрядов долгое время передавались от поколения к поколению.  Что мы знаем о том, какие продукты необходимо брать с собой в церковь на освящение и почему именно эти, а не какие-либо другие яства?

Детальніше: Что брать в церковь на Пасху и как правильно себя там вести?

Ми в Вконтакті: