Пошук:

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Зараз читають:

 • Історія Гадяча

  Давні часи

  Як вважають історики історії Гадяча, перші поселення на території міста Гадяч з'явилися ще в скіфські часи. Виникнення Гадяча пов'язують з будівництвом у Х-ХІІ ст. Посульської оборонної лінії. Спочатку Гадяч мало назву Гадяче. 1442 р. поблизу Гадяча засновується Красногірський Миколаївський монастир. Розташований в зручному для фортифікації місці на порубіжжі з татарською вольницею, Гадяч вже на початку 16 ст. перетворюється на одне з найзначніших міст України, жителі якого входять до однойменного полку з числа 20 заснованих гетьманом Ружицьким для боротьби з Ханством. Тут будується «замок». У 1610—1616 роках Гадяч отримав права слободи, тобто був звільнений від податків і повинностей. На 1630 р. Гадяч — велике торгове місто, невдовзі тут налагоджується поташне виробництво, продукція якого відправлялась на фабрики Гданська.

 • У Гадячі жінка викрала автомобіль

  У Гадячі працівники ДАІ розкрили факт крадіжки транспортного засобу.
  Правоохоронці встановили що, 23-го лютого близько 10-ї години в місті Гадяч 26-річна жінка викрала автомобіль марки ВАЗ-2102, 1975 року випуску, що належить 51-річному містянину.

 • Співала «Горлиця» в Гадячі

  Напередодні новорічних свят у місті Гадяч відбувся святковий концерт, який подарував самодіяльний ансамбль «Горлиця». Ансамбль «Горлиця» був створений у 2009 році при територіальному центрі (місто Гадяч) для мешканців міста Гадяч.

Бета версія сайта:

Дорогі користувачі сайту, ми раді Вам повідомити, що сайт після реконструкції повернувся і поновив свої функції. Тепер на нашому сайті доступна ще більша кількість функцій, але вони всі знаходяться в бета версії, тобто вони ще мають свої недоліки. Ми будемо дуже вдячні, якщо ви приймете участь в житті сайту. Якщо ви знайшли помилку на сайті, то зв'яжіться з нами по контактам, котрі розміщенні на нашому сайті. Дякуємо за розуміння!!!


З Повагою адміністрація сайту міста Гадяч. 

Картинки дня:

http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/4daca6989a2a8gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/3809537_224e10b6gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/3809544_90fa4156gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/1270491789_1gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/1298385371_1gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/1304581369.725388_43.gk-is-158jpeglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/devdb_top10_pda_brandsgk-is-158.pnglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/img_10261gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/popularnoe_2gk-is-158.jpglink
«
»
Loading…

Погода:

«Пам’ятник безгосподарності»

У Великих Будищах є «пам’ятник безгосподарності». Так місцеві називають приміщення топкової, що знаходиться біля сільського Будинку культури, у якому знаходиться і контора сільськогосподарського підприємства «Фіалка». Приміщення стоїть близько чотирьох років бездіяльно, при цьому не опалюються ні заклад культури, ні контора колгоспу.

 

На дверях топкової висить незамкнений замок. Будь-хто може відкрити приміщення. Ми скористалися цим – відкрили. Усередині складені дошки та гілки різного розміру, на стелі – сліди від води (уже почало протікати, а вода, як відомо, і камінь точить), від стіни, де затікала вода, вгорі відпав чималий шмат штукатурки. Крім гілок, на підлозі лежать кілька пакетів, напханих невідомо чим. Сліди людської присутності позначені густо засіяною шкаралупою від соняшникового насіння. Біля приміщення валяється кілька пляшок з-під пива різної величини.

«Це наш головний біль і проблема, - пояснює Великобудищанський сільський голова Тетяна Іщенко. – Ми неодноразово міняли замок, прибирали там, та такий вже менталітет у нашого люду. Потрібно обов’язково зірвати замки і нагадити. Ця будівля не стоїть на балансі сільської ради. Ми її використовуємо як невеликий склад. На день села проводимо конкурс на кращу буду, а у цій будівлі зберігаємо дерев’яні каркаси на них. Будівництво теплогенераторної для опалення приміщення адмінбудівлі розпочато ще у 2008 році, тоді ж Гадяцька районна рада пообіцяла виділити кошти. З районного бюджету виділено 131 тис. грн. Та це будівництво не завершене. Ось так воно і залишилося на балансі районної ради».

За словами Тетяни Іванівни, тодішній сільський голова Олександр Гуща не захотів прийняти приміщення на баланс сільради. Причина – не було акта обстеження та введення в експлуатацію. На це потрібні були додаткові кошти. У 2010 році планували завершити будівництво та реконструкцію котельні під котли твердого палива і ввести її в експлуатацію. Районною радою планувалося в 2011 році виділити 90 тис. грн., а із сільського бюджету – 10 тис. грн. Потрібно було переробити сам проект.

«З цього питання я радилася з першим заступником голови Гадяцької РДА Григорієм Мисюрою, - продовжує сільський голова. - Роботи повинне було провести одне підприємство, та, як виявилося, керівник цього підприємства зараз знаходиться під слідством, а відтак робота призупинилася. Ми вирішили, що нам важливіший водопровід, бо з водопостачанням та якістю води у нас великі проблеми. Районна рада нам допомогла з вирішенням цієї проблеми, я дуже їм вдячна. У 2011 році ми і проект зробили, і воду провели».

На 2012 рік рішенням виконкому сільської ради у план соціального розвитку знову внесли реконструкцію котельні. По старому проекту повинні стояти котли для опалення актового залу на 300 місць. Зараз на таку кількість, на жаль, у селі не розраховують, тож будуть вносити зміни у проект.

«Потрібно буде міняти саму систему теплопостачання, - говорить Тетяна Іванівна. - Твердопаливні котли – це, звичайно, добра справа, та у клубі працюють дві жінки. Хто їм буде рубати ті дрова чи слідкувати за режимом роботи котла? Зараз вони самі і прибирають, і за апаратурою дивляться. Нам вигідне було б електроопалення. Я вже дивилася, як зроблено у інших клубах, та знову ж таки, потрібно переробляти проект. Думаю, що найближчим часом ми вирішимо це питання».

Ми в Вконтакті: