Пошук:

Уход за лицом 30 лет. Лучший уход за кожей лица летом. Уход за лицом летом. Йога занятия для начинающих. Быстрые занятия йогой для начинающих видео. Занятия йогой дома. Как сделать макияж. Скажите как сделать макияж глаз дома. Как правильно сделать макияж. Диеты для похудения отзывы. Полезная гречневая диета для похудения. Лучшие диеты для похудения. Эффективные диеты для быстрого похудения. самая быстрая диета для похудения дома. Хорошая диета для быстрого похудения. Хронический гастрит лечение. Быстрое лечение гастрита желудка. Схема лечения гастрита. Имбирный чай для похудения. Полезное имбирное похудение отзывы. Имбирный напиток для похудения рецепт. Домашние упражнения для похудения живота. Большой комплекс упражнений для живота похудения. Упражнения для похудения живота быстро.

Зараз читають:

 • Історія Гадяча

  Давні часи

  Як вважають історики історії Гадяча, перші поселення на території міста Гадяч з'явилися ще в скіфські часи. Виникнення Гадяча пов'язують з будівництвом у Х-ХІІ ст. Посульської оборонної лінії. Спочатку Гадяч мало назву Гадяче. 1442 р. поблизу Гадяча засновується Красногірський Миколаївський монастир. Розташований в зручному для фортифікації місці на порубіжжі з татарською вольницею, Гадяч вже на початку 16 ст. перетворюється на одне з найзначніших міст України, жителі якого входять до однойменного полку з числа 20 заснованих гетьманом Ружицьким для боротьби з Ханством. Тут будується «замок». У 1610—1616 роках Гадяч отримав права слободи, тобто був звільнений від податків і повинностей. На 1630 р. Гадяч — велике торгове місто, невдовзі тут налагоджується поташне виробництво, продукція якого відправлялась на фабрики Гданська.

 • У Гадячі жінка викрала автомобіль

  У Гадячі працівники ДАІ розкрили факт крадіжки транспортного засобу.
  Правоохоронці встановили що, 23-го лютого близько 10-ї години в місті Гадяч 26-річна жінка викрала автомобіль марки ВАЗ-2102, 1975 року випуску, що належить 51-річному містянину.

 • Співала «Горлиця» в Гадячі

  Напередодні новорічних свят у місті Гадяч відбувся святковий концерт, який подарував самодіяльний ансамбль «Горлиця». Ансамбль «Горлиця» був створений у 2009 році при територіальному центрі (місто Гадяч) для мешканців міста Гадяч.

Бета версія сайта:

Дорогі користувачі сайту, ми раді Вам повідомити, що сайт після реконструкції повернувся і поновив свої функції. Тепер на нашому сайті доступна ще більша кількість функцій, але вони всі знаходяться в бета версії, тобто вони ще мають свої недоліки. Ми будемо дуже вдячні, якщо ви приймете участь в житті сайту. Якщо ви знайшли помилку на сайті, то зв'яжіться з нами по контактам, котрі розміщенні на нашому сайті. Дякуємо за розуміння!!!


З Повагою адміністрація сайту міста Гадяч. 

Картинки дня:

http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/4daca6989a2a8gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/3809537_224e10b6gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/3809544_90fa4156gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/1270491789_1gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/1298385371_1gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/1304581369.725388_43.gk-is-158jpeglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/devdb_top10_pda_brandsgk-is-158.pnglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/img_10261gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/popularnoe_2gk-is-158.jpglink
«
»
Loading…

Погода:

У Безвіднянському лісництві – нова лісова дорога

Хоча дещо стихла напруга робіт у лісових угіддях нинішньої пори, та в гадяцьких лісівників ще чимало турбот. У лісництвах ДП «Гадяцький лісгосп» продовжують ведення планових рубок та рубок догляду за лісовими насадженнями, дбають про ефективне ведення мисливського господарства. А в рамках розвитку лісової інфраструктури, подальшої модернізації галузі закінчили будівництво дороги лісогосподарського призначення.

 

Нещодавно у Безвіднянському лісництві відкрили нову лісову дорогу протяжністю 0,86 кілометра. За словами директора державного підприємства «Гадяцьке лісове господарство» Євгенія Шеремета, в будівництві дороги лісогосподарського призначення була досить велика зацікавленість:

— Вона слугуватиме надійним сполученням, що забезпечить ефективне вивезення деревини з важкодоступних місць, та сприятиме оперативному реагуванню в разі виникнення лісових пожеж. Поряд з лісовою дорогою знаходиться природна водойма.

Заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Микола Чумак, який із задоволенням оглянув новозбудовану лісову дорогу, зазначив, що завдяки їй можна в повному обсязі використовувати лісові ресурси, продуктивно – вантажопідйомну техніку.

Лісова дорога пролягла в 71-73 кварталах Безвіднянського лісництва. Збудовано її за власні кошти підприємства.

Підрядником робіт виступив Шишацький районний дорожній відділ. Майже місяць велося її спорудження. Дорожньою організацією, яку очолює Іван Павелко, на виконання робіт були залучені вісім КрАЗів, автогрейдер та каток-ущільнювач. Нині колишня ямкова дорога, досить погано прохідна дощової пори і надзвичайно складна в експлуатації під час лісо перевезень, має якісне покриття - щебеневе.

Новою лісовою дорогою особливо задоволені в Безвіднянському лісництві.

— Введення цього об’єкта в експлуатацію, - зазначив у розмові лісничий Олександр Пішняк, - дасть можливість вивозити з місць рубок понад 4 тисячі кубометрів деревини за рік. Також значно полегшиться проїзд техніки.

Кожен з учасників церемонії відкриття нової лісової дороги був переконаний у значних економічних перевагах її спорудження, а теоретичні твердження закріпляться в ході експлуатації – на практиці.

Ми в Вконтакті: