Пошук:

Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

Зараз читають:

 • Історія Гадяча

  Давні часи

  Як вважають історики історії Гадяча, перші поселення на території міста Гадяч з'явилися ще в скіфські часи. Виникнення Гадяча пов'язують з будівництвом у Х-ХІІ ст. Посульської оборонної лінії. Спочатку Гадяч мало назву Гадяче. 1442 р. поблизу Гадяча засновується Красногірський Миколаївський монастир. Розташований в зручному для фортифікації місці на порубіжжі з татарською вольницею, Гадяч вже на початку 16 ст. перетворюється на одне з найзначніших міст України, жителі якого входять до однойменного полку з числа 20 заснованих гетьманом Ружицьким для боротьби з Ханством. Тут будується «замок». У 1610—1616 роках Гадяч отримав права слободи, тобто був звільнений від податків і повинностей. На 1630 р. Гадяч — велике торгове місто, невдовзі тут налагоджується поташне виробництво, продукція якого відправлялась на фабрики Гданська.

 • У Гадячі жінка викрала автомобіль

  У Гадячі працівники ДАІ розкрили факт крадіжки транспортного засобу.
  Правоохоронці встановили що, 23-го лютого близько 10-ї години в місті Гадяч 26-річна жінка викрала автомобіль марки ВАЗ-2102, 1975 року випуску, що належить 51-річному містянину.

 • Співала «Горлиця» в Гадячі

  Напередодні новорічних свят у місті Гадяч відбувся святковий концерт, який подарував самодіяльний ансамбль «Горлиця». Ансамбль «Горлиця» був створений у 2009 році при територіальному центрі (місто Гадяч) для мешканців міста Гадяч.

Бета версія сайта:

Дорогі користувачі сайту, ми раді Вам повідомити, що сайт після реконструкції повернувся і поновив свої функції. Тепер на нашому сайті доступна ще більша кількість функцій, але вони всі знаходяться в бета версії, тобто вони ще мають свої недоліки. Ми будемо дуже вдячні, якщо ви приймете участь в житті сайту. Якщо ви знайшли помилку на сайті, то зв'яжіться з нами по контактам, котрі розміщенні на нашому сайті. Дякуємо за розуміння!!!


З Повагою адміністрація сайту міста Гадяч. 

Картинки дня:

http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/4daca6989a2a8gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/3809537_224e10b6gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/3809544_90fa4156gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/1270491789_1gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/1298385371_1gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/1304581369.725388_43.gk-is-158jpeglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/devdb_top10_pda_brandsgk-is-158.pnglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/img_10261gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/popularnoe_2gk-is-158.jpglink
«
»
Loading…

Погода:

Дороги нашого міста

Щороку навесні стан шляхів в місті та районі значно погіршується. Цього року на багатьох дорогах з'явилися нові ями, на деяких ділянках покриття  на дорогах зруйноване взагалі та загрожує безпеці руху.Питання «Про стан, утримання доріг та підготовка їх до експлуатації у весняно-літній період 2012 року» розглядалося на нещодавній розширеній нараді в  районній  державній  адміністрації Інформацію з цього питання озвучив начальник філії «Гадяцький райавтодор» Олексій Нечитайло. Він повідомив, що філія «Гадяцький райавтодор» обслуговує 447,45 км доріг та 37 мостів загальною протяжністю 1613 метрів. Минулого року поточні ремонти автодоріг було виконано на суму 1453,2 тис. грн., їх експлуатаційне утримання – 1684,1 тис. Грн  Для виконання ремонтно - будівельних робіт у 2012 році філія «Гадяцький райавтодор» підготувала всю необхідну шляхово-будівельну техніку,  сформовано бригади працівників . Укладено угоду з районним центром зайнятості для залучення працівників на виконання робіт з експлуатаційного утримання доріг у 2012 році на суму 415,6 тис. Грн

 

.Про утримання доріг у Гадячі, шляхи вирішення проблем розповіла міський голова Тетяна Савченко.«До травневих свят плануємо провести ямковий ремонт центральних вулиць міста із залученням спеціалізованих дорожніх організацій Крім субвенцій, на ремонт плануємо направити збір, отриманий за першу реєстрацію транспортного засобу та плату за придбання торгових пакетів пунктами продажу нафтопродуктів, які надійшли з початку року на спецрахунок міської ради».

У дорученні голова райдержадміністрації зазначив, що «...районна влада нинішнього весняно-літнього періоду буде допомагати в першу чергу сільським громадам, якщо вони робитимуть конкретні справи. На ремонт доріг планується використати кошти від соціальних угод, орендарів. Уже ведуться переговори про ремонт доріг у Плішивці та Розбишівці».

Ми в Вконтакті: