Пошук:

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Зараз читають:

 • Історія Гадяча

  Давні часи

  Як вважають історики історії Гадяча, перші поселення на території міста Гадяч з'явилися ще в скіфські часи. Виникнення Гадяча пов'язують з будівництвом у Х-ХІІ ст. Посульської оборонної лінії. Спочатку Гадяч мало назву Гадяче. 1442 р. поблизу Гадяча засновується Красногірський Миколаївський монастир. Розташований в зручному для фортифікації місці на порубіжжі з татарською вольницею, Гадяч вже на початку 16 ст. перетворюється на одне з найзначніших міст України, жителі якого входять до однойменного полку з числа 20 заснованих гетьманом Ружицьким для боротьби з Ханством. Тут будується «замок». У 1610—1616 роках Гадяч отримав права слободи, тобто був звільнений від податків і повинностей. На 1630 р. Гадяч — велике торгове місто, невдовзі тут налагоджується поташне виробництво, продукція якого відправлялась на фабрики Гданська.

 • У Гадячі жінка викрала автомобіль

  У Гадячі працівники ДАІ розкрили факт крадіжки транспортного засобу.
  Правоохоронці встановили що, 23-го лютого близько 10-ї години в місті Гадяч 26-річна жінка викрала автомобіль марки ВАЗ-2102, 1975 року випуску, що належить 51-річному містянину.

 • Співала «Горлиця» в Гадячі

  Напередодні новорічних свят у місті Гадяч відбувся святковий концерт, який подарував самодіяльний ансамбль «Горлиця». Ансамбль «Горлиця» був створений у 2009 році при територіальному центрі (місто Гадяч) для мешканців міста Гадяч.

Бета версія сайта:

Дорогі користувачі сайту, ми раді Вам повідомити, що сайт після реконструкції повернувся і поновив свої функції. Тепер на нашому сайті доступна ще більша кількість функцій, але вони всі знаходяться в бета версії, тобто вони ще мають свої недоліки. Ми будемо дуже вдячні, якщо ви приймете участь в житті сайту. Якщо ви знайшли помилку на сайті, то зв'яжіться з нами по контактам, котрі розміщенні на нашому сайті. Дякуємо за розуміння!!!


З Повагою адміністрація сайту міста Гадяч. 

Картинки дня:

http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/4daca6989a2a8gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/3809537_224e10b6gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/3809544_90fa4156gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/1270491789_1gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/1298385371_1gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/1304581369.725388_43.gk-is-158jpeglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/devdb_top10_pda_brandsgk-is-158.pnglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/img_10261gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/popularnoe_2gk-is-158.jpglink
«
»
Loading…

Погода:

Гадяцька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів ім. Є.П. Кочергіна

Гадяцька школа-інтернат була заснована ще 1 липня 1911 року. Хоча на той час Гадяцька спеціалізована школа-інтернат була відкрита за зразком чоловічої гімназії, потім вона змінила профіль на педагогічний технікум, а згодом у ній розмістилися військова частина. А вже 23 вересня Гадяцька спеціалізована школа-інтернат стала офіційно середньою школою-інтернат. Школа носить ім’я Героя Радянського Союзу Єгора Петровича Кочергіна, що загинув при визволенні нашого рідного міста Гадяча від німецько-фашистських загарбників.

 

Сучасна Гадяцька спеціалізована школа-інтернат наразі є однією з найкращих освітніх закладів Полтавської області і України в цілому.
Цим вона завдячує своїм керівникам і працівникам, котрі працюють в ній, а саме:
Ф.В.Бондаренко – заклав основу розвитку навчального закладу, дав поштовх до активного розвитку;
М.К.Андрієвський – продовжив розбудову, укомплектував заклад висококваліфікованими педагогічними кадрами продовжив традиції;
В.М.Беседа – продовжив та зміцнив багаторічні традиції школи в навчальній та виховній роботі, зміцнив матеріально-технічну базу.
Під керівництвом нинішнього директора О.Г.Беседи школа працює над проблемою «Формування і розвиток високоінтелектуальної, свідомої особистості з громадянською позицією, готовою до конкурентного вибору свого місця в житті». Для цього навчальні кабінети обладнуються сучасними технічними засобами. Для всебічного розвитку учнів у школі працюють спортивні секції, художня самодіяльність, застосовується нестандартна методика викладання деяких уроків.
У навчальному закладі наявні: гуртожиток, у відповідності санітарно-технічних та гігієнічних норм, бібліотека, забезпечена останніми новинками літератури, їдальня, медпункт.
Щорічно учні школи стають переможцями та призерами районних та обласних предметних олімпіад, беруть участь у конкурсах. Постійно збільшується кількість випускників школи-інтернату, які продовжують навчання у престижних ВУЗах нашої держави.

Ми в Вконтакті: