Пошук:

Уход за лицом 30 лет. Лучший уход за кожей лица летом. Уход за лицом летом. Йога занятия для начинающих. Быстрые занятия йогой для начинающих видео. Занятия йогой дома. Как сделать макияж. Скажите как сделать макияж глаз дома. Как правильно сделать макияж. Диеты для похудения отзывы. Полезная гречневая диета для похудения. Лучшие диеты для похудения. Эффективные диеты для быстрого похудения. самая быстрая диета для похудения дома. Хорошая диета для быстрого похудения. Хронический гастрит лечение. Быстрое лечение гастрита желудка. Схема лечения гастрита. Имбирный чай для похудения. Полезное имбирное похудение отзывы. Имбирный напиток для похудения рецепт. Домашние упражнения для похудения живота. Большой комплекс упражнений для живота похудения. Упражнения для похудения живота быстро.

Зараз читають:

 • Історія Гадяча

  Давні часи

  Як вважають історики історії Гадяча, перші поселення на території міста Гадяч з'явилися ще в скіфські часи. Виникнення Гадяча пов'язують з будівництвом у Х-ХІІ ст. Посульської оборонної лінії. Спочатку Гадяч мало назву Гадяче. 1442 р. поблизу Гадяча засновується Красногірський Миколаївський монастир. Розташований в зручному для фортифікації місці на порубіжжі з татарською вольницею, Гадяч вже на початку 16 ст. перетворюється на одне з найзначніших міст України, жителі якого входять до однойменного полку з числа 20 заснованих гетьманом Ружицьким для боротьби з Ханством. Тут будується «замок». У 1610—1616 роках Гадяч отримав права слободи, тобто був звільнений від податків і повинностей. На 1630 р. Гадяч — велике торгове місто, невдовзі тут налагоджується поташне виробництво, продукція якого відправлялась на фабрики Гданська.

 • У Гадячі жінка викрала автомобіль

  У Гадячі працівники ДАІ розкрили факт крадіжки транспортного засобу.
  Правоохоронці встановили що, 23-го лютого близько 10-ї години в місті Гадяч 26-річна жінка викрала автомобіль марки ВАЗ-2102, 1975 року випуску, що належить 51-річному містянину.

 • Співала «Горлиця» в Гадячі

  Напередодні новорічних свят у місті Гадяч відбувся святковий концерт, який подарував самодіяльний ансамбль «Горлиця». Ансамбль «Горлиця» був створений у 2009 році при територіальному центрі (місто Гадяч) для мешканців міста Гадяч.

Бета версія сайта:

Дорогі користувачі сайту, ми раді Вам повідомити, що сайт після реконструкції повернувся і поновив свої функції. Тепер на нашому сайті доступна ще більша кількість функцій, але вони всі знаходяться в бета версії, тобто вони ще мають свої недоліки. Ми будемо дуже вдячні, якщо ви приймете участь в житті сайту. Якщо ви знайшли помилку на сайті, то зв'яжіться з нами по контактам, котрі розміщенні на нашому сайті. Дякуємо за розуміння!!!


З Повагою адміністрація сайту міста Гадяч. 

Картинки дня:

http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/4daca6989a2a8gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/3809537_224e10b6gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/3809544_90fa4156gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/1270491789_1gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/1298385371_1gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/1304581369.725388_43.gk-is-158jpeglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/devdb_top10_pda_brandsgk-is-158.pnglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/img_10261gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/popularnoe_2gk-is-158.jpglink
«
»
Loading…

Погода:

Поради водіям в зимово - весняний період

Експлуатація автомобільного транспорту в зимово-весняний період

Статистичні дані свідчать про те, що з листопада по квітень відбувається значне підвищення аварійності на дорогах України. При таких дорожніх і погодних умовах водіям слід бути дуже уважними в дорозі. Вибоїни на шляхах, інколи можуть призводити до несподіваних ситуацій.

 

Для безпечного руху транспорту, за таких умов є дотримання безпечної дистанції руху та зниження швидкості . На слизьких та мокрих дорогах не потрібно робити різких маневрів і гальмувань, вижимати зчеплення і переключати передачі. При несприятливих погодних умовах допоможе своєчасна підготовка транспорту, його зразковий технічний стан перевірка гальмівної системи, рульової системи, стану шин, роботи склоочисника.

В умовах туману на шляхах водія підстерігає ще одна небезпека – неочікувані перешкоди. Це може бути пішохід,який переходить дорогу в забороненому місці, автотранспортний засіб на обочині дороги, порушення стану шляхів. При їзді в умовах туману необхідно рухатись з увімкненим ближнім світлом фар та протитуманними фарами, дотримуватися безпечної дистанції і швидкості, орієнтуючись на лінії дорожньої розмітки та транспорт.

З приходом весни значною небезпекою для водія є ямкові ділянки,слизька обочина і мінлива температура повітря, яка призводить до появи ожеледиці на автошляхах, а особливо на мостах , де потрібно проявляти особливу увагу при русі.

З метою попередження нещасних випадків на дорогах керівникам підприємств, приватним особам і всім, хто експлуатує транспортні засоби, рекомендується бути особливо уважними в зимово-весняний період року і пам'ятати, що значна частина дорожніх пригод – результат недостатнього професіоналізму і зайвої самовпевненості деяких водіїв. Необхідно зробити все можливе, щоб уникнути людських жертв, а також пошкодження транспортних засобів і вантажу.

Водіям – щасливих та безпечних поїздок. І завжди пам'ятати, що вдома на Вас чекає родина!

Ми в Вконтакті: