Пошук:

Зараз читають:

 • Історія Гадяча

  Давні часи

  Як вважають історики історії Гадяча, перші поселення на території міста Гадяч з'явилися ще в скіфські часи. Виникнення Гадяча пов'язують з будівництвом у Х-ХІІ ст. Посульської оборонної лінії. Спочатку Гадяч мало назву Гадяче. 1442 р. поблизу Гадяча засновується Красногірський Миколаївський монастир. Розташований в зручному для фортифікації місці на порубіжжі з татарською вольницею, Гадяч вже на початку 16 ст. перетворюється на одне з найзначніших міст України, жителі якого входять до однойменного полку з числа 20 заснованих гетьманом Ружицьким для боротьби з Ханством. Тут будується «замок». У 1610—1616 роках Гадяч отримав права слободи, тобто був звільнений від податків і повинностей. На 1630 р. Гадяч — велике торгове місто, невдовзі тут налагоджується поташне виробництво, продукція якого відправлялась на фабрики Гданська.

 • У Гадячі жінка викрала автомобіль

  У Гадячі працівники ДАІ розкрили факт крадіжки транспортного засобу.
  Правоохоронці встановили що, 23-го лютого близько 10-ї години в місті Гадяч 26-річна жінка викрала автомобіль марки ВАЗ-2102, 1975 року випуску, що належить 51-річному містянину.

 • Співала «Горлиця» в Гадячі

  Напередодні новорічних свят у місті Гадяч відбувся святковий концерт, який подарував самодіяльний ансамбль «Горлиця». Ансамбль «Горлиця» був створений у 2009 році при територіальному центрі (місто Гадяч) для мешканців міста Гадяч.

Бета версія сайта:

Дорогі користувачі сайту, ми раді Вам повідомити, що сайт після реконструкції повернувся і поновив свої функції. Тепер на нашому сайті доступна ще більша кількість функцій, але вони всі знаходяться в бета версії, тобто вони ще мають свої недоліки. Ми будемо дуже вдячні, якщо ви приймете участь в житті сайту. Якщо ви знайшли помилку на сайті, то зв'яжіться з нами по контактам, котрі розміщенні на нашому сайті. Дякуємо за розуміння!!!


З Повагою адміністрація сайту міста Гадяч. 

Картинки дня:

http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/4daca6989a2a8gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/3809537_224e10b6gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/3809544_90fa4156gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/1270491789_1gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/1298385371_1gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/1304581369.725388_43.gk-is-158jpeglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/devdb_top10_pda_brandsgk-is-158.pnglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/img_10261gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/popularnoe_2gk-is-158.jpglink
«
»
Loading…

Погода:

Застереження рятувальників МНС

Навесні не дивлячись на небезпеку, яку таїть лід, рибалки та діти нехтують правилами безпеки при перебуванні на льоду. У багатьох випадках це закінчується трагічно. З настанням весняної теплої погоди лід поступово тане й стає тонким і не міцним, як узимку. На річках та озерах, що досі вкриті льодом, можна побачити цілі групи дітей та рибалок.

 

Кожного року любителі зимової рибалки та діти йдуть на лід, не дивлячись на постійні застереження збоку рятувальників МНС, знаючи із засобів масової інформації, скільки на водоймах пропадає людей, котрих потім довго шукають, але частіше знаходять навесні, коли тіло потонулого течією прибиває до берега. Про такі випадки знають усі, хто одержимий зимовою риболовлею. Але кожен впевнений, що має великий досвід зимової риболовлі і відчуває межу ризику,через яку не переступить.
Відділ із питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації звертається з проханням і засторогою до любителів зимової риболовлі та батьків дітей щодо утримання від виходів на весняний лід. Недалеко той час, коли крига відірветься від берегів і попливе за течією. Тож утримайтеся від походів на водойми. Адже від цього залежить ваше життя,бережіть його, не ризикуйте.
Якщо Ви провалилися на льоду річки чи озера:
- Широко розкиньте руки та утримуйтеся від занурення з головою. Дійте рішуче , тисячі людей провалювалися під лід і врятувалися.
- Намагайтеся не обламувати крайку льоду, без різких рухів вибирайтеся на лід, наповзаючи грудьми і по черзі витягаючи на поверхню ноги. Головне – пристосовувати своє тіло для того, щоб воно займало найбільшу площу опори.
- Вибравшись із льодового пролому, відкотіться, а потім повзіть у той бік, звідки ви прийшли, і де міцність льоду перевірена. Будьте обережні до самого берега, а там біжіть не зупиняйтеся, поки не опинитеся в теплі.
Якщо ви побачили, що на льоду провалилася людина. Підкладіть під себе дошку,лижі, фанеру (це збільшить площу опори) і повзіть до неї. Наближайтесь до ополонки тільки повзком, широко розкидаючи при цьому руки. До самого краю ополонки не підповзайте, інакше у воді опиняться вже двоє. Ремені, шарфи, дошка, жердина, санки або лижі допоможуть врятувати людину. Кидати зв’язані шарфи, ремені або дошки треба за 3 метра.

Подавши постраждалому засіб порятунку, витягайте його на лід і повзіть з небезпечної зони. Потім якнайшвидше доставте в тепле місце, розітріть, переодягніть у сухий одяг і напоїть чаєм,кавою.

Ми в Вконтакті: