Пошук:

Уход за лицом 30 лет. Лучший уход за кожей лица летом. Уход за лицом летом. Йога занятия для начинающих. Быстрые занятия йогой для начинающих видео. Занятия йогой дома. Как сделать макияж. Скажите как сделать макияж глаз дома. Как правильно сделать макияж. Диеты для похудения отзывы. Полезная гречневая диета для похудения. Лучшие диеты для похудения. Эффективные диеты для быстрого похудения. самая быстрая диета для похудения дома. Хорошая диета для быстрого похудения. Хронический гастрит лечение. Быстрое лечение гастрита желудка. Схема лечения гастрита. Имбирный чай для похудения. Полезное имбирное похудение отзывы. Имбирный напиток для похудения рецепт. Домашние упражнения для похудения живота. Большой комплекс упражнений для живота похудения. Упражнения для похудения живота быстро.

Зараз читають:

 • Історія Гадяча

  Давні часи

  Як вважають історики історії Гадяча, перші поселення на території міста Гадяч з'явилися ще в скіфські часи. Виникнення Гадяча пов'язують з будівництвом у Х-ХІІ ст. Посульської оборонної лінії. Спочатку Гадяч мало назву Гадяче. 1442 р. поблизу Гадяча засновується Красногірський Миколаївський монастир. Розташований в зручному для фортифікації місці на порубіжжі з татарською вольницею, Гадяч вже на початку 16 ст. перетворюється на одне з найзначніших міст України, жителі якого входять до однойменного полку з числа 20 заснованих гетьманом Ружицьким для боротьби з Ханством. Тут будується «замок». У 1610—1616 роках Гадяч отримав права слободи, тобто був звільнений від податків і повинностей. На 1630 р. Гадяч — велике торгове місто, невдовзі тут налагоджується поташне виробництво, продукція якого відправлялась на фабрики Гданська.

 • У Гадячі жінка викрала автомобіль

  У Гадячі працівники ДАІ розкрили факт крадіжки транспортного засобу.
  Правоохоронці встановили що, 23-го лютого близько 10-ї години в місті Гадяч 26-річна жінка викрала автомобіль марки ВАЗ-2102, 1975 року випуску, що належить 51-річному містянину.

 • Співала «Горлиця» в Гадячі

  Напередодні новорічних свят у місті Гадяч відбувся святковий концерт, який подарував самодіяльний ансамбль «Горлиця». Ансамбль «Горлиця» був створений у 2009 році при територіальному центрі (місто Гадяч) для мешканців міста Гадяч.

Бета версія сайта:

Дорогі користувачі сайту, ми раді Вам повідомити, що сайт після реконструкції повернувся і поновив свої функції. Тепер на нашому сайті доступна ще більша кількість функцій, але вони всі знаходяться в бета версії, тобто вони ще мають свої недоліки. Ми будемо дуже вдячні, якщо ви приймете участь в житті сайту. Якщо ви знайшли помилку на сайті, то зв'яжіться з нами по контактам, котрі розміщенні на нашому сайті. Дякуємо за розуміння!!!


З Повагою адміністрація сайту міста Гадяч. 

Картинки дня:

http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/4daca6989a2a8gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/3809537_224e10b6gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/3809544_90fa4156gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/1270491789_1gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/1298385371_1gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/1304581369.725388_43.gk-is-158jpeglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/devdb_top10_pda_brandsgk-is-158.pnglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/img_10261gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/popularnoe_2gk-is-158.jpglink
«
»
Loading…

Погода:

Тепло та економно

Перший робочий день нового року для голови Гадяцької РДА Володимира Беседи та голови районної ради Олександра Міняйла розпочався з перевірки об’єктів енергозберігаючого напрямку.

Прикладом господарського підходу до вирішення проблеми в енергозберігаючому напрямку можна назвати Великобудищанську спеціалізовану школу І-ІІІ ст (Гадяцький район).

 

«Нам необхідно шукати альтернативні шляхи опалення, для замыни газу потрібно шукати або вугілля, або дрова, або пілети, – зауважив Володимир Беседа. – В основному будуть задіяні ресурси місцевого значення. Утеплення всіх приміщень, у першу чергу бюджетних, утеплення підвальних приміщень, дахів, заміна старих вікон, дверей. Ось у цьому ми бачимо своє завдання».

Навчальний заклад фактично за кошти, зароблені від власного підсобного господарства, зробив даний об’єкт, який ввели в експлуатацію напередодні нового року.

«Ми встановили котел потужністю 200 кіловат, розрахований на опалення площі 2 тис. кв. метрів, – розповідає і демонструє роботу котла директор школи Олександр Геращенко. – Старі газові котли під час сезону хоча і працювали в повну силу, та у школі було не жарко. Сьогодні ж новий котел дає тепло швидко і надовго. Працює він дуже просто, можна сказати, так само, як звичайна піч. Дрова підкидаємо двічі на добу.

Для опалення можна використовувати все, що горить, навіть макулатуру, тільки перед цим її потрібно спресувати. Дрова заготовляємо самі, розчищаємо узбіччя на території сільської ради. Зараз ми обігріваємо школу за 200 гривень за місяць. Коли будували ось цю топкову, то старалися максимально використати стару. Усі насоси, які там є, задіяли максимально. При необхідності старі котли без особливих зусиль можна запустити в роботу».

Крім цього, за словами Володимира Беседи, уже встановлено новий котел у Гадяцькому районному Будинку дитячої та юнацької творчості, твердопаливні котли встановлені у Гадяцькому РВ, приміщенні ДТСААФу, Мартинівській сільській раді, Будинку культури, дитячому садку та конторі ПрАТ «Гадяцьке бурякогосподарство». Деякі приватні підприємці в своїх об’єктах встановили енергозберігаючі котли.

«Якщо навчальні заклади перевести на енергозберігаюче опалення, то у майбутньому не потрібно буде вирішувати проблему реорганізацією малокомплектних шкіл», – поділився думками Олександр Міняйло.

На 2012 рік керівництвом Гадяцького району планується зробити ряд робіт по енергозбереженню.

«Щодо Великобудищанської школи, то ми допоможемо їм поміняти старі вікна на енергозберігаючі, – зауважив Володимир Беседа. – Плануємо перевести на енергозберігаюче опалення Розбишівський та Соснівський Будинки культури, Соснівський дитячий садок та інші об’єкти, які будуть вводитися в експлуатацію. На них будемо встановлювати лише енергозберігаючі котли, вікна і двері».

Ми в Вконтакті: