Пошук:

Уход за лицом 30 лет. Лучший уход за кожей лица летом. Уход за лицом летом. Йога занятия для начинающих. Быстрые занятия йогой для начинающих видео. Занятия йогой дома. Как сделать макияж. Скажите как сделать макияж глаз дома. Как правильно сделать макияж. Диеты для похудения отзывы. Полезная гречневая диета для похудения. Лучшие диеты для похудения. Эффективные диеты для быстрого похудения. самая быстрая диета для похудения дома. Хорошая диета для быстрого похудения. Хронический гастрит лечение. Быстрое лечение гастрита желудка. Схема лечения гастрита. Имбирный чай для похудения. Полезное имбирное похудение отзывы. Имбирный напиток для похудения рецепт. Домашние упражнения для похудения живота. Большой комплекс упражнений для живота похудения. Упражнения для похудения живота быстро.

Зараз читають:

 • Історія Гадяча

  Давні часи

  Як вважають історики історії Гадяча, перші поселення на території міста Гадяч з'явилися ще в скіфські часи. Виникнення Гадяча пов'язують з будівництвом у Х-ХІІ ст. Посульської оборонної лінії. Спочатку Гадяч мало назву Гадяче. 1442 р. поблизу Гадяча засновується Красногірський Миколаївський монастир. Розташований в зручному для фортифікації місці на порубіжжі з татарською вольницею, Гадяч вже на початку 16 ст. перетворюється на одне з найзначніших міст України, жителі якого входять до однойменного полку з числа 20 заснованих гетьманом Ружицьким для боротьби з Ханством. Тут будується «замок». У 1610—1616 роках Гадяч отримав права слободи, тобто був звільнений від податків і повинностей. На 1630 р. Гадяч — велике торгове місто, невдовзі тут налагоджується поташне виробництво, продукція якого відправлялась на фабрики Гданська.

 • У Гадячі жінка викрала автомобіль

  У Гадячі працівники ДАІ розкрили факт крадіжки транспортного засобу.
  Правоохоронці встановили що, 23-го лютого близько 10-ї години в місті Гадяч 26-річна жінка викрала автомобіль марки ВАЗ-2102, 1975 року випуску, що належить 51-річному містянину.

 • Співала «Горлиця» в Гадячі

  Напередодні новорічних свят у місті Гадяч відбувся святковий концерт, який подарував самодіяльний ансамбль «Горлиця». Ансамбль «Горлиця» був створений у 2009 році при територіальному центрі (місто Гадяч) для мешканців міста Гадяч.

Бета версія сайта:

Дорогі користувачі сайту, ми раді Вам повідомити, що сайт після реконструкції повернувся і поновив свої функції. Тепер на нашому сайті доступна ще більша кількість функцій, але вони всі знаходяться в бета версії, тобто вони ще мають свої недоліки. Ми будемо дуже вдячні, якщо ви приймете участь в житті сайту. Якщо ви знайшли помилку на сайті, то зв'яжіться з нами по контактам, котрі розміщенні на нашому сайті. Дякуємо за розуміння!!!


З Повагою адміністрація сайту міста Гадяч. 

Картинки дня:

http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/4daca6989a2a8gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/3809537_224e10b6gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/3809544_90fa4156gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/1270491789_1gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/1298385371_1gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/1304581369.725388_43.gk-is-158jpeglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/devdb_top10_pda_brandsgk-is-158.pnglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/img_10261gk-is-158.jpglink
http://gadyach.in.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/popularnoe_2gk-is-158.jpglink
«
»
Loading…

Погода:

Земельні питання

На чотирнадцятій сесії Гадяцької міської ради шостого скликання були розглянуті земельні питання:

 

1. Про скасування договору оренди земельної ділянки площею ФОП Цебенку Ігорю Володимировичу по вул. Лохвицька в м. Гадячі.

2. Про скасування договору оренди земельної ділянки ФОП Гайдамаці Олександрі Іванівні по вул. Лохвицька в м. Гадячі.

3. Про внесення змін до пункту 1 рішення виконкому міської ради від 22.08.1996 року «Про передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки площею по пров. Лохвицькому гр. Івашковській Тетяні Олексіївні». 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність для будівництва індивідуальних гаражів у м. Гадячі гр. Калініченку Анатолію Гавриловичу, Масловській Мотроні Дмитрівні, Ромасенку Володимиру Валентиновичу, Березенку Олегу Миколайовичу, Лободі Андрію Миколайовичу, Глухоті Олександру Анатолійовичу, Коваленку Олегу Анатолійовичу, Зубенко Олені Олексіївні, Ралко Євдокії Іванівні, Глухоті Анатолію Григоровичу, Залозному Федору Федоровичу, Ковалю Миколі Павловичу, Волинцю Миколі Петровичу, Хоменку Віталію Олеговичу, Мельнику Віктору Васильовичу, Глухоті Володимиру Анатолійовичу, Проценку Сергію Миколайовичу, Павленко Аллі Миколаївні.

5. Про поновлення договору оренди землі ФОП Жигурі Ользі Миколаївні в місті Гадяч, по вулиці Дружби, для обслуговування малої архітектурної форми – торговельного павільйону.

6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд в місті Гадяч гр. Сидоренку Сергію Івановичу, Середі Наталії Яківні, Мотречку Богдану Олексійовичу, Носачу Анатолію Олександровичу, Важеніну Олексію Вікторовичу, Неничу Олександру Валерійовичу, Кучеренку Віталію Володимировичу.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право обмеженого користування земельними ділянками, щодо яких встановлений платний, строковий, земельний сервітут, для обслуговування малих архітектурних форм – торговельних павільйонів в місті Гадяч: Грицану Олегу Володимировичу, Касьяненку Івану Васильовичу.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо посвідчення права на земельну ділянку, що надається в обмежене користування на умовах оренди, гр. Жарко Анні Миколаївні.

9. Про надання дозволу ПП «Компанія «Надєжда» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування (на умовах оренди), на земельну ділянку для обслуговування автогазозаправної станції «Ортімех», в м. Гадячі, по вул. Лохвицька, 34.

10. Про надання дозволу гр. Даниленку Вадиму Олександровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Гадячі.

11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право обмеженого користування земельною ділянкою (на умовах земельного сервітуту), гр. Паньківу Сергію Івановичу, по пл. 50 років Жовтня, в м. Гадячі, для розміщення та обслуговування рекламоносія, землі громадської забудови.

12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність для будівництва індивідуальних гаражів в м. Гадячі гр. Блосі Роману Анатолійовичу, Кириченко Галині Валеріївні, Гребенник Галині Іванівні.

13. Про надання дозволу гр. Литвиненку Роману Сергійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою (на умовах оренди), для обслуговування об'єкта капітальної забудови – нежитлового приміщення по пл. Соборній в м. Гадяч, землі громадської забудови.

14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, гр. Ярмоленку Михайлу Олександровичу, по вул. Драгоманова, в м. Гадячі, для розміщення та обслуговування добудови до власної квартири, землі житлової забудови.

15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд в м. Гадячі гр. Верещаці Василю Миколайовичу, Куркіній Ганні Пантелеймонівні.

16. Про надання дозволу гр. Гайдабурі Юрію Миколайовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку, для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Гадячі.

17. Про надання дозволу гр. Вовнянку Володимиру Івановичу на виготовлення технічної документації із землеустрою для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Гадячі.

18. Про передачу безоплатно у приватну власність земельних ділянок для обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства в м. Гадячі гр. Силці Надії Іванівні, Базавлук Ніні Василівні.

19. Про передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для обслуговування індивідуального гаража гр. Опанасенко Лідії Іванівні в м. Гадячі.

Ми в Вконтакті: